Contact

Wilt u meer weten over deelnemen aan InfraTech 2019 of heeft u specifieke wensen omtrent uw standruimte? Neem dan contact op met het projectteam, telefoon 010 - 293 3133 of stuur een e-mail naar info@infratech.nl.

Het InfraTech Projectteam

Saskia Vernooij
Exhibition Manager
s.vernooij@ahoy.nl 
+31 (0)10 293 3204
Gaston Schoonbrood
Account Manager
g.schoonbrood@ahoy.nl
+31 (0)10 293 3202
Kim Vrolijk
Account Manager
k.vrolijk@ahoy.nl
+31 (0)10 293 32 53
Bart van Duivenbode
Account Manager
b.vanduivenbode@ahoy.nl
+31 (0)10 293 3605
Janine van der Jagt
Project Coördinator
j.vanderjagt@ahoy.nl
+31 (0)10 293 31 33
Saskia Clappers
Project Coördinator
s.clappers@ahoy.nl
+31 (0)10 293 31 17

Anja Scholten
Marketing & Communications
a.scholten@ahoy.nl
+31 (0)10 293 32 03

Bianca Stam Verhoeven
Programmamanager
b.stam@ahoy.nl
+31 (0)10 293 32 17

Organisatie

Rotterdam Ahoy nv
Ahoy-weg 10
3084 BA Rotterdam

Postbus 5106
3008 AC Rotterdam

Tel.: 010 293 31 33   
Fax: 010 293 32 09
E-mail: info@infratech.nl