InfraTech

Contact

Heeft u vragen over InfraTech? Neem contact op met het projectteam via tel: 010 - 293 3133 of stuur een e-mail naar info@infratech.nl.

Het InfraTech Projectteam

Ditte Ooms
Interim Exhibition Manager
d.ooms@ahoy.nl 
+31 (0)6 10 34 71 29
Gaston Schoonbrood
Account Manager
g.schoonbrood@ahoy.nl
+31 (0)10 293 3202
Kim Vrolijk
Account Manager
k.vrolijk@ahoy.nl
+31 (0)10 293 32 53
Bart van Duivenbode
Account Manager
b.vanduivenbode@ahoy.nl
+31 (0)10 293 3605
Janine van der Jagt
Project Coördinator
j.vanderjagt@ahoy.nl
+31 (0)10 293 31 33
Saskia Clappers
Project Coördinator
s.clappers@ahoy.nl
+31 (0)10 293 31 17

Anja Scholten
Communications Executive 
a.scholten@ahoy.nl
+31 (0)10 293 32 03

Bianca Stam Verhoeven
Programmamanager
b.stam@ahoy.nl
+31 (0)10 293 32 17

Organisatie

Rotterdam Ahoy nv
Ahoy-weg 10
3084 BA Rotterdam

Postbus 5106
3008 AC Rotterdam

Tel.: 010 293 31 33   
Fax: 010 293 32 09
E-mail: info@infratech.nl

Gastheren
  • Gemeente Rotterdam
  • Rijkswaterstaat
Strategische partners
  • Bouwend Nederland
  • De Bouw Campus
  • Crow
Samenwerkingspartners
  • NGinfra
  • MKB Infra
  • Pianoo
  • NL Ingenieurs
  • Jonge Geesten
  • De Vereniging van Waterbouwers
  • IKT
  • Opdrachtgevers Forum
  • SBR CUR
Mediapartners
  • Waterbouwsite
  • Infrasite
  • Land en Water
  • GWW Totaal
  • Grond Weg Waterbouw
  • Otar
  • Gwwsite
  • Asfaltsite
  • Technisch Weekblad
  • De Ingenieur
  • Cobouw
  • Wegensite